1
ניתן להגיש את הצילומים לתחרות LG YPHOTO החל מיום ראשון, 5 ביוני 2016, בשעה 23:59, ועד יום שני, 27 ביוני 2016 בשעה 00:00.
2
כולם: צלמים מקצועיים וגם חובבים מוזמנים להגיש את מועמדותם לתחרות הצילום LG YPHOTO.
3
כן, התחרות פתוחה אך ורק למשתתפים בגילאי 18 ומעלה, שהינם תושבי ישראל.
4
אין מגבלה. ניתן להגיש צילומים מכל סוגי המצלמות והפורמטים בכל הקטגוריות למעט בקטגוריית שסלולר שאליה ניתן להגיש צילומים שצולמו בסמארטפון בלבד.
5
ניתן להגיש צילומים מכל הסוגים בהתאם לקטגוריות הבאות: סלולר, פורטרט, טבע, דוקומנטרי, דת וחברה, תיק עבודות, סדרה ונושא מנחה - מים. למידע מפורט לגבי קטגוריות הצילום היכנסו לכאן.
6
הזוכה בפרס "צלם השנה" יקבל 15 אלף שקלים. הזכייה בפרס זה, תוענק למשתתף באחת מן הקטגוריות: סדרה ו/או פרוטפוליו צלם. הזוכה בפרס "תמונת השנה" יקבל 10,000 שקלים. הזוכה בקטגוריית סלולר יזכה במכשיר LG מדגם G5 בשווי 3,400 שקלים. הזוכים במקום הראשון בכל אחת מהקטגוריות האחרות יקבלו 2,500 שקלים. כל הזוכים וצילומים נוספים שייבחרו על ידי צוות התחרות ייהנו מחשיפה נרחבת, מהכרה מקצועית והעבודות הזוכות יוצגו בתערוכת חוצות מסכמת.
7
יש להירשם לאתר התחרות על מנת לפתוח חשבון ודרכו להעלות את הקבצים (אם כבר יש לכם חשבון בפרויקט – צריך פשוט להיכנס אליו). לאחר מכן, יש לפעול לפי ההוראות להעלאת תמונות ולספק את המידע הרלוונטי לגבי כל אחת מהן.
8
מומלץ להעלות תמונות בפורמט JPEG בגודל מקסימאלי של עד 1 MB לכל קובץ.
9
לא. מרגע אישור שליחת הקבצים לא ניתן יהיה לערוך שינויים בהגשה, להחליף או להסיר תמונות, לסדר אותן מחדש, לערוך את הכותרות או להכניס תיאורים. לכן, מומלץ להקדיש תשומת לב מירבית להגשות ולבחירת הצילומים לתחרות.
10
לאיפוס הסיסמה לחץ על "שכחתי סיסמא" בראש העמוד והזן את כתובת הדוא"ל שאיתה נרשמת. אנו נשלח אליך קישור לאיפוס הסיסמה.
11
ניתן לשלם באמצעות חשבון PayPal או כרטיסי ויזה, לאומי קארד, מאסטרקארד, ישראכרד ואמריקן אקספרס.
12
הגשת חינם – תתאפשר הגשת תמונה אחת בלבד לכל מתחרה (הגשות כפולות יפסלו). הגשת תמונות בודדות נוספות – 10 שקלים לתמונה (ניתן להגיש כמות תמונות ללא הגבלה). חשוב לדעת: בקטגוריית "סדרה" יש להעלות 5-10 תמונות. בקטגוריית "פרוטפוליו צלם" יש להעלות 10-15 תמונות.
13
יש להגיש כל סדרה בנפרד, כך שלכל סדרה יוקדש תיאור נפרד ובכך יתאפשר לשופטים להתבונן בכל סדרה כיחידה נפרדת.
14
מותר לבצע שימוש סביר בפוטושופ, אך לא לשנות את תוכן התמונה באמצעות מניפולציות דיגיטליות. התמונה צריכה להיות מהימנה למקור המצולם. עם זאת, בקטגוריית צילומי סלולר, מותר לבצע עריכה ללא הגבלה. חשוב לדעת: צוות השיפוט של התחרות רשאי לבקש את הקובץ המקורי מהצלם לטובת השוואה.
15
כן, ניתן להגיש צילומים כצוות. חשוב לדעת: אם תזכו, הפרס יהיה אחד לשניכם ויועבר על שמו של המגיש המשלם באתר התחרות.
16
ניתן להגיש כמה תמונות שתרצו (מלבד המגבלות על התמונות שמוגשות במסגרת הקטגוריות פרוטפוליו וסדרה), אולם אנו מציעים לבחור את התמונות בקפידה ולשלוח לנו רק את הטובות ביותר שלכם.
17
ניתן להגיש צילומים בפורמט דיגיטלי בלבד. אנחנו לא מקבלים הדפסים או דיסקים בדואר.
18
על-פי תקנון התחרות, בעצם השתתפותך בה אתה מאשר להציג, להדפיס ולהפיץ בכל צורה שהיא את כל הצילומים שהגשת, ללא כל תשלום או תמורה אחרת מצד מארגני התחרות. לקריאת תקנון ותנאי השתתפות.
19
מדי יום מערכת התחרות תבחר כמה עבודות ותציג אותן באתר התחרות וברשתות החברתיות. לבחירות אלה אין שום קשר לבחירות הסופיות של צוות השופטים. חשוב לדעת: אין חובה על מארגני התחרות, לפרסם צילומים של מי מהמשתתפים. מלבד הזוכים בפרסים, יוצגו בתערוכה המסכמת ובאתר התחרות צילומים נוספים שבלטו לטובה.
20
לא. אנחנו לא מאפשרים מתן הארכות, המועד האחרון הינו סופי בהחלט – יום שני, 27 ביוני 2016, בחצות.
21
לא. עלות הפקת הצילומים לתערוכה הינה באחריות הפקת התחרות והצלמים לא יידרשו לתשלום כלשהו בעניין זה.
22
שמות הזוכים יוכרזו ביום רביעי, 13 ביולי 2016. ביום זה גם תיפתח התערוכה המסכמת במספר מוקדים, מנמל תל אביב לנמל יפו. לפירוט על מוקדי התערוכה המסכמת היכנסו לכאן. העבודות הזוכות יופיעו בתערוכה קבוצתית עליה תימסר הודעה לזוכים בנפרד. הפרסים יוענקו לזוכים במעמד שעל פרטיו יקבלו הודעה מראש.
23
לצערנו לא נוכל לספק משוב אישי לכל אחד.
24
בוודאי. ברגע שנרשמת לתחרות, תקבל בדוא"ל אישור עם פרטי התשלום ועם החשבונית
25
זה אכן קל! אבל למען הסדר הטוב, קראו בעיון את תקנון התחרות.
26
לשאלות טכניות הקשורות להעלאתם של הצילומים, גדלים, מילוי טפסים ותשלום בכרטיס אשראי, יש לפנות לשירות לקוחות ynet באמצעות המייל service@ynet.co.il.
x כניסה לאזור האישי
שכחתי סיסמא